Aknatõstuk, NTY EPS-WW-045
search
  • Aknatõstuk, NTY EPS-WW-045
  • Aknatõstuk, NTY EPS-WW-045

Aknatõstuk, NTY EPS-WW-045

PREMIUM
Tootja: NTY
19,39 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 2tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

TECHNICAL DETAILS

Tootja NTY
Paigalduse koht ees paremal
EAN 5902048030047
Rakendustüüp elektriline
Piirangutega toode/piirangu info ilma elektrimootorita
paaris tootenumbrid EPS-WW-044
ABAKUS 130-053-042
AIC 53383, 79114
BLIC 6060-00-VW4555, 6205-01-037802P, 6205-01-037806P, 6205-25-031820P
DENCKERMANN L000164
DIEDERICHS 2285820
DPA 88371797602
ESEN SKV 01SKV202
FAST FT00289
FEBI BILSTEIN 199386
JP GROUP 1188106580
KLOKKERHOLM 95851802
LEMFÖRDER 63.81868.0
MAGNETI MARELLI 350103164200
MAXGEAR 50-0349
METZGER AUTOTEILE 2160342
MIRAGLIO 30/1417
OSSCA 12697
RIDEX 1561W0048
SRLine 9580PSG2
STELLOX 75-50409-SX
TOPRAN 113 610
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.53.079
VAG 7L0 837 462 A, 7L0 837 462 B, 7L0 837 462 C, 7L0 837 462 D, 7L0 837 462 E, 7L0 837 462 F
VAICO V10-9800
VALEO 851305
VAN WEZEL 5846262
VW 7L0 837 462 A, 7L0 837 462 B, 7L0 837 462 C, 7L0 837 462 D, 7L0 837 462 E, 7L0 837 462 F

Populaarsed tooted