Aknatõstuk, NTY EPS-WW-044
search
  • Aknatõstuk, NTY EPS-WW-044
  • Aknatõstuk, NTY EPS-WW-044

Aknatõstuk, NTY EPS-WW-044

PREMIUM
Tootja: NTY
19,39 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 4tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

TECHNICAL DETAILS

Tootja NTY
Paigalduse koht ees vasakul
EAN 5902048030030
Rakendustüüp elektriline
Piirangutega toode/piirangu info ilma elektrimootorita
paaris tootenumbrid EPS-WW-045
ABAKUS 130-053-020
AIC 53382, 79113
BLIC 6060-00-VW4554, 6205-01-037801P, 6205-01-037807P, 6205-25-031820P
DPA 88371797502
ESEN SKV 01SKV201
FAST FT00288
FEBI BILSTEIN 199385
JP GROUP 1188106570
KLOKKERHOLM 95851801
LEMFÖRDER 63.81869.0
MAGNETI MARELLI 350103164100
MAXGEAR 50-0348
METZGER AUTOTEILE 2160341
MIRAGLIO 30/1418
OSSCA 12696
RIDEX 1561W0046
SRLine 9580PSG1
STELLOX 75-50405-SX
TOPRAN 113 611
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.53.078
VAG 7L0 837 461 A, 7L0 837 461 B, 7L0 837 461 C, 7L0 837 461 D, 7L0 837 461 E, 7L0 837 461 F
VAICO V10-9799
VALEO 851304
VAN WEZEL 5846261
VW 7L0 837 461 A, 7L0 837 461 B, 7L0 837 461 C, 7L0 837 461 D, 7L0 837 461 E, 7L0 837 461 F

Populaarsed tooted