Gaasivedru, pagasi-, veoruum, NTY AE-WW-003
search
  • Gaasivedru, pagasi-, veoruum, NTY AE-WW-003

Gaasivedru, pagasi-, veoruum, NTY AE-WW-003

PREMIUM
Tootja: NTY
4,49 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 10tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

TECHNICAL DETAILS

Tootja NTY
EAN 5902048143860
Pikkus [mm] 500mm
Käik [mm] 212mm
Väljasurvejõud [N] 350N
ABAKUS 101-00-009
AIC 53878
ASHIKA ZSA09169
AUTOMEGA 100041710
DACO SG4247
DIEDERICHS 9221202
FEBI BILSTEIN 01185
JAPANPARTS ZS09169
JAPKO ZSJ09169
JP GROUP 1181200500
KAMOKA 7092667
LESJÖFORS 8195005
MAGNETI MARELLI 430719004800
MAXGEAR 12-0047
METZGER AUTOTEILE 2110006
MEYLE 140 161 0714
MONROE ML5049
Metalcaucho 46768
OPTIMAL AG-17245, AG-51291
OSSCA 03918
RIDEX 219G0055, 219G1316
STABILUS 6054BG
STELLOX 11-40135-SX, 11-40164-SX
SWAG 30 51 0031
TOPRAN 103 163
VAG 1H6827550, 1H6827550A
VAICO V10-0241
VW 1H6827550, 1H6827550A
vika 88270157401

Populaarsed tooted