Aknatõstuk, DPA 88371811802
search
  • Aknatõstuk, DPA 88371811802

Aknatõstuk, DPA 88371811802

KESKMINE
Tootja: DPA
21,90 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

Window regulator; front left; without door sheet; manually

TECHNICAL DETAILS

Tootja DPA
Paigalduse koht ees vasakul
EAN 6923570469586
Rakendustüüp manuaalne
paaris tootenumbrid 88371811902
ABAKUS 130-053-109, 130-053-110
AIC 72770
BLIC 6060-00-VW9763, 6205-01-039801P, 6205-01-039807P, 6205-01-039820P
ESEN SKV 01SKV352, 01SKV361, 01SKV921, 01SKV925
FEBI BILSTEIN 49908
JP GROUP 1188102870
KLOKKERHOLM 95581105
LEMFÖRDER 64.30023.0
MAGNETI MARELLI 350103170151
MAXGEAR 28-0324
METZGER AUTOTEILE 2160873
RIDEX 1561W0208, 1561W0223
SRLine 9566PSM3
STELLOX 75-50441-SX
TOPRAN 111 717
VAG 701837501D, 701837501F
VAICO V10-7689
VAN WEZEL 5875231

Populaarsed tooted