Aknatõstuk, TOPRAN 114 194
search
  • Aknatõstuk, TOPRAN 114 194

Aknatõstuk, TOPRAN 114 194

PREMIUM
Tootja: TOPRAN
30,30 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

Any and all spare parts we supply are solely intended for the designated purpose as defined by us. Installation by trained personnel only. Our products are usually supplied without assembly instructions. Installation in vehicles other than those specified by us may lead to the exclusion of warranty.

TECHNICAL DETAILS

Tootja TOPRAN
Paigalduse koht taga paremal
Sõidukivarustus Elektr.aknatõstukitega sõidukile
Piirangutega toode/piirangu info ilma elektrimootorita
Aknatõstuk aknatõstuki mootor (kaks siini)
Rakendustüüp elektriline
paaris tootenumbrid 114 193
ABAKUS 130-053-062
AIC 53385
BLIC 6060-01-037864P
DIEDERICHS 2285822
DPA 88391811102
ESEN SKV 01SKV204
FAST FT01437
JP GROUP 1188201480
KAMOKA 7200236
KLOKKERHOLM 95851902
LEMFÖRDER 63.81870.0
MAGNETI MARELLI 350103190400
MAXGEAR 50-0840
METZGER AUTOTEILE 2160530
MIRAGLIO 30/2180
NTY EPS-WW-047
OSSCA 37052
PORSCHE 955 433 462 00, 955 433 462 01, 955 533 462 03
RIDEX 1561W0429
SRLine 9580PSG4
STELLOX 75-50457-SX
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.54.034
VAICO V10-9802, V45-0264
VALEO 852595
VAN WEZEL 5846264
VW 7L0 839 462A, 7L0 839 462B, 7L0 839 462C, 7L0 839 462D

Populaarsed tooted