Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264131846 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +18° |
| ACAUTO | AC-JBA1797, AC-JBA1891, AC-JBA1892 |
| AS-PL | A6015 |
| ASHIKA | 002-T620, AL-175JM |
| BTS Turbo | G101580, G103768 |
| BV PSH | 195.555.090.260 |
| DENSO | DAN950, DAN965 |
| DOLZ | AFC148 |
| ERA | 210677, 210677A, 210677R |
| EUROTEC | 12060840 |
| GM | AG0308, AG0308RB |
| HC-Cargo | F 032 114 206, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 141 233, F 032 142 075, F 032 142 270, F 032 230 861, F 032 232 790, F 032 232 793, F 032 234 091, F 032 237 663, F 032 333 119, F 032 B40 237, F 032 B91 478 |
| HELLA | 8EL 011 711-361, 9XU 358 038-911 |
| JAPANPARTS | AL-175JM, ALT620 |
| JAPKO | 2T620, AL-175JM |
| LUCAS | LRA02805 |
| MAGNETI MARELLI | 063731891010 |
| MEAT & DORIA | 45193, 5540223 |
| NTY | ESA-TY-008 |
| RIDEX | 4G0487, 4G0487R |
| STELLOX | 06-10726-SX |
| Schaeffler INA | 535 0199 10 |
| TOYOTA | 2706033040, 270603304084 |
| VALEO | 440521 |