Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264078172 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-JBA1535 |
| AS-PL | A6204, A6350 |
| BOSCH | 0 986 080 010, 1 986 A01 820 |
| BTS Turbo | G101493, G105586 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9661219052 |
| ERA | 209141A |
| EUROTEC | 12060422 |
| GM | RTR8151 |
| HC-Cargo | F 032 112 357, F 032 132 082, F 032 132 084, F 032 135 138, F 032 135 737, F 032 135 837, F 032 136 357, F 032 140 084, F 032 140 237, F 032 140 239, F 032 140 371, F 032 140 462, F 032 231 236, F 032 231 266, F 032 232 790, F 032 233 888, F 032 235 063, F 032 B40 237 |
| LUCAS | LRA01816 |
| RIDEX | 4G1662 |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706072340, 2706075100, 2706075110, 2706075150, 2706075170, 2706075230, 270607515084 |
| WILSON | 90295384 |