Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264140930 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 76mm |
| Vagude arv | 2 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +31° |
| ACAUTO | AC-JBA1724 |
| AS-PL | A6035 |
| ASHIKA | 002-T628 |
| BOSCH | 0 986 082 780 |
| BTS Turbo | G101521 |
| BV PSH | 195.546.120.415 |
| ERA | 211113R, 216346 |
| EUROTEC | 12060829 |
| FEBI BILSTEIN | 188491 |
| GM | AG0782, AG0782RB |
| HC-Cargo | F 032 115 415, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 138 416, F 032 139 584, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 230 908, F 032 231 109, F 032 232 790, F 032 236 947 |
| JAPANPARTS | ALT628 |
| JAPKO | 2T628 |
| LUCAS | LRA02352 |
| MAGNETI MARELLI | 063731724010, 943317241010 |
| OSSCA | 17824 |
| STELLOX | 06-10925-SX, 06-11023-SX |
| TOYOTA | 2706017230, 2706017250, 2706017285 |
| VALEO | 444613 |