Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264123773 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 59mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +18° |
| ACAUTO | AC-JBA1595 |
| AS-PL | A6028 |
| ASHIKA | 002-T615 |
| BOSCH | 0 986 045 821 |
| BTS Turbo | G101570, G105296 |
| BV PSH | 195.540.090.415 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9662219196 |
| DENSO | DAN959 |
| ERA | 209371A |
| EUROTEC | 12060747 |
| GM | AG0307, AG0307RB |
| HC-Cargo | F 032 115 791, F 032 133 672, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 058, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 232 790, F 032 232 793, F 032 234 091, F 032 235 291, F 032 237 663, F 032 B40 237, F 032 B91 478 |
| HELLA | 8EL 011 711-191, 8EL 012 426-531 |
| JAPANPARTS | ALT615 |
| JAPKO | 2T615 |
| LUCAS | LRA01945 |
| MAGNETI MARELLI | 063377438010, 063731595010 |
| RIDEX | 4G0629, 4G0629R |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706021020, 270602102084 |
| VALEO | 439693, 440290, 445056 |
| WILSON | 90295394 |