Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264078219 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| ACAUTO | AC-JBA1793 |
| AS-PL | A6037, A6072, A6072(DENSO) |
| ASHIKA | 002-T553, AL-175JM |
| AUTLOG | RT5009 |
| BOSCH | 0 986 045 811 |
| BTS Turbo | G101590, G103774 |
| BV PSH | 195.540.060.261, 195.540.060.340 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9662219526 |
| DENSO | DAN964, DAN966 |
| DOLZ | AFC149 |
| ERA | 209394, 209394A, 209394R, 210392, 210392A, 210392R |
| EUROTEC | 12060775, 12060880 |
| HC-Cargo | F 032 115 660, F 032 132 084, F 032 136 357, F 032 138 973, F 032 140 084, F 032 140 091, F 032 140 371, F 032 142 276, F 032 231 236, F 032 231 266, F 032 232 790, F 032 234 091 |
| HELLA | 8EL 012 426-671 |
| JAPANPARTS | AL-175JM, ALT553 |
| JAPKO | 2T553, AL-175JM |
| LUCAS | LRB00472 |
| MAGNETI MARELLI | 063377442010, 063377504010, 063731793010 |
| MEAT & DORIA | 5540120 |
| NTY | ESA-TY-007 |
| RIDEX | 4G0292, 4G0821, 4G0821R |
| STELLOX | 06-10893-SX |
| Schaeffler INA | 535 0180 10 |
| TOYOTA | 2706021010, 2706021040, 2706021041, 2706033010, 270602101084 |
| VALEO | 439703, 440293, 443173 |
| WILSON | 90295515 |