Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264154043 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 89mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −80° |
| ACAUTO | AC-JBA1377 |
| AS-PL | A6457S |
| ASHIKA | 002-T586 |
| BTS Turbo | G102251, G105576 |
| EUROTEC | 12060727 |
| JAPANPARTS | ALT586 |
| JAPKO | 2T586 |
| LUCAS | LRB00412 |
| RIDEX | 4G1017R |
| STELLOX | 06-10726-SX |
| TOYOTA | 270600B010, 270600B01084 |