Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264141616 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| AS-PL | A6904S |
| BTS Turbo | G101386, G106488 |
| BV PSH | 195.537.100.051, 195.537.100.265, 195.537.100.415 |
| EUROTEC | 12060792 |
| GM | RTR8064, RTR8162 |
| HC-Cargo | F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 137 874, F 032 140 237, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 230 908, F 032 232 790, F 032 B40 237 |
| LUCAS | LRA01905 |
| TOYOTA | 2706050010, 2706050011, 2706050040, 270605001184 |
| WILSON | 90295131, 90295197, 90295199 |