Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264081783 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| ACAUTO | AC-JBA1134 |
| AS-PL | A6118, A6120, A6189 |
| ASHIKA | 002-T540, 002-T549, 002-T588 |
| BOSCH | 0 986 040 960 |
| BTS Turbo | G101496, G103770, G106288 |
| BV PSH | 195.535.080.340, 195.535.080.415 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9662219124 |
| DENSO | DAN954, DAN955 |
| ERA | 211155R |
| EUROTEC | 12060407, 12060427, 12060718 |
| HC-Cargo | F 032 111 468, F 032 111 517, F 032 133 672, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 135 734, F 032 136 357, F 032 137 734, F 032 140 087, F 032 140 093, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 141 233, F 032 142 075, F 032 142 270, F 032 230 861, F 032 231 181, F 032 232 790, F 032 237 663, F 032 333 112, F 032 902 683, F 032 B30 706, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 011 711-471, 8EL 012 429-091 |
| JAPANPARTS | ALT540, ALT549, ALT588 |
| JAPKO | 2T540, 2T549, 2T588 |
| LUCAS | LRA01591, LRA01620, LRA01750 |
| MAGNETI MARELLI | 063377437010 |
| MEAT & DORIA | 5540494, 5540845 |
| RIDEX | 4G0392R, 4G1882, 4G1882R |
| TOYOTA | 2706003040, 2706003050, 2706074360, 2706074410, 2706074450, 2706074560, 2706074590, 2706074640, 2706074740, 2706074750, 2706074830 |
| VALEO | 444669 |
| WILSON | 90295235, 90295279, 90295280 |