Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264078127 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| ACAUTO | AC-JBA0981, AC-JBA1134 |
| AS-PL | A6118, A6120, A6189 |
| ASHIKA | 002-T516, 002-T549, 002-T588 |
| BOSCH | 0 986 040 531, 1 986 A01 684 |
| BTS Turbo | G101621 |
| BV PSH | 195.535.070.340, 195.535.070.395, 195.535.070.415 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9661219067 |
| DENSO | DAN953 |
| ERA | 210628A, 210628R |
| EUROTEC | 12060406, 12060407, 12060717 |
| HC-Cargo | F 032 111 468, F 032 111 517, F 032 132 084, F 032 135 138, F 032 135 734, F 032 135 837, F 032 136 357, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 140 462, F 032 230 671, F 032 232 790, F 032 235 063, F 032 238 687, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 011 711-471, 8EL 012 429-091 |
| JAPANPARTS | ALT516, ALT549, ALT588 |
| JAPKO | 2T516, 2T549, 2T588 |
| LUCAS | LRA01750, LRB00211 |
| MAGNETI MARELLI | 063377437010 |
| MEAT & DORIA | 5540494 |
| OSSCA | 57334 |
| RIDEX | 4G0392R, 4G1882, 4G1882R |
| TOYOTA | 2706003060, 2706016320, 2706016350, 2706070410, 2706074370, 2706074380, 2706074400, 2706074530, 2706074620, 2706074630, 2706074730, 270607437084 |
| VALEO | 437520, 444633 |
| WILSON | 90295234 |