Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264077847 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| ACAUTO | AC-JBA0988, AC-JBA1178 |
| AS-PL | A6009 |
| ASHIKA | 002-T484, 002-T505, 002-T517 |
| BOSCH | 0 986 040 461, 1 986 A01 276 |
| BTS Turbo | G101457, G105214 |
| BV PSH | 195.534.070.340 |
| ERA | 210629A, 210629R, 215675 |
| EUROTEC | 12060399 |
| GM | AG0321, AG0321RB, AG0323, AG0323RB, RTR8151 |
| HC-Cargo | F 032 111 518, F 032 133 672, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 135 734, F 032 135 737, F 032 136 357, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 231 181, F 032 232 790, F 032 237 663, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 012 427-891 |
| JAPANPARTS | ALT484, ALT505, ALT517 |
| JAPKO | 2T484, 2T505, 2T517 |
| KAMOKA | 8630161 |
| LUCAS | LRB00212 |
| MAGNETI MARELLI | 943309881010 |
| MAXGEAR | 55-0567 |
| MEAT & DORIA | 52163, 5540803 |
| POLMO | 17.56 |
| RIDEX | 4G0159, 4G0159R |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706011170, 2706011270, 2706011280, 2706011281, 2706011290, 2706011300, 2706011330, 2706011340, 2706055070, 270601117084, 270601127084 |
| VALEO | 437509, 439527 |
| WILSON | 90295253, 90295254, 90295257, 90295259, 90295262, 90295276, 90295386 |