Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264204113 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 110A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +87° |
| AS-PL | A0224, A0646S, A0740(SEG), A0740S, A6055(P) |
| ASHIKA | 002-T917 |
| BOSCH | 0 124 325 082, 0 124 325 084, 0 986 046 120, 1 986 A00 795 |
| BTS Turbo | G100415, G100416, G101312 |
| ERA | 209366A, 209366R, 215238 |
| EUROTEC | 12060778 |
| HC-Cargo | F 032 115 416 |
| JAPANPARTS | ALT917 |
| JAPKO | 2T917 |
| KAMOKA | 8620136 |
| MAXGEAR | 10-0362 |
| MEAT & DORIA | 52024, 5510580 |
| RIDEX | 288R0070, 4G0211, 4G0211R |
| STELLOX | 06-71785-SX |
| TOYOTA | 270600H080, 270600H221 |
| VALEO | 440843 |