Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264078134 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| AS-PL | A6118, A6632S |
| ASHIKA | 002-T497, 002-T540 |
| BTS Turbo | G101499 |
| ERA | 209662R |
| GM | RTR8151 |
| JAPANPARTS | ALT497, ALT540 |
| JAPKO | 2T497, 2T540 |
| LUCAS | LRA01493, LRA01620 |
| SKF | VKJC 1543 |
| TOYOTA | 2706074390, 2706074420, 2706074460 |
| WILSON | 90295255, 90295261, 90295265 |