Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264091058 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 40A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 69mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-JBA0970 |
| AS-PL | A6392S |
| BTS Turbo | G101372 |
| EUROTEC | 12060565 |
| HC-Cargo | F 032 110 629, F 032 132 084, F 032 134 306, F 032 134 700, F 032 135 941, F 032 137 970, F 032 140 084, F 032 140 272, F 032 140 371, F 032 140 441, F 032 142 282, F 032 238 687 |
| LUCAS | LRA01719 |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706078003, 2706078152, 270607800371, 270607815271 |
| VICTORY | VDI10351202 |
| WILSON | 90294540, 90295181 |