Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264141609 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-JBA0987 |
| AS-PL | A6229, A6385S |
| ASHIKA | 002-T515, 002-T587, 002-T589 |
| BOSCH | 0 986 039 460, 1 986 A01 292 |
| BTS Turbo | G101539 |
| BV PSH | 195.524.080.415 |
| ERA | 209443A, 209443R, 210266A, 210266R, 215912 |
| EUROTEC | 12060401 |
| GM | RTR3236 |
| HC-Cargo | F 032 131 915, F 032 133 924, F 032 135 172, F 032 137 734, F 032 139 872, F 032 140 087, F 032 140 088, F 032 140 093, F 032 141 233, F 032 142 270, F 032 142 303, F 032 232 051, F 032 232 992, F 032 333 112, F 032 902 683, F 032 B30 706 |
| HELLA | 8EL 012 426-501 |
| JAPANPARTS | ALT515, ALT587, ALT589 |
| JAPKO | 2T515, 2T587, 2T589 |
| KAMOKA | 8630056 |
| LUCAS | LRB00210, LRB00410 |
| MAGNETI MARELLI | 943309871010 |
| MEAT & DORIA | 5540787 |
| RIDEX | 4G0167, 4G0167R, 4G1464R |
| STELLOX | 06-10731-SX |
| TOYOTA | 270600006, 2706002060, 2706002061, 2706002070, 2706002100, 2706016370, 2706016450, 2706016460, 2706021000 |
| VALEO | 437517 |