Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264078097 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-JBA0976, AC-JBA0987 |
| AS-PL | A6012, A6385S, A6841S, ARE6002, ARE6002M, ARE6002T |
| ASHIKA | 002-T515, 002-T537, 002-T587, 002-T589 |
| BGA | HK9360 |
| BOSCH | 0 986 039 460, 0 986 040 471, 1 986 A01 292 |
| BTS Turbo | G101501, G105207 |
| BV PSH | 195.524.070.340, 195.524.070.415 |
| ERA | 210266A, 210266R, 215675 |
| EUROTEC | 12060400, 12060401 |
| FEBI BILSTEIN | 17739 |
| GM | RTR3236, RTR8151 |
| HC-Cargo | F 032 111 579, F 032 131 915, F 032 132 082, F 032 132 084, F 032 132 835, F 032 133 924, F 032 135 138, F 032 135 734, F 032 135 737, F 032 135 837, F 032 136 357, F 032 137 664, F 032 140 093, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 140 462, F 032 142 270, F 032 230 671, F 032 232 051, F 032 232 790, F 032 232 992, F 032 233 888, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 012 426-501, 8EL 012 427-821 |
| JAPANPARTS | ALT515, ALT537, ALT587, ALT589 |
| JAPKO | 2T515, 2T537, 2T587, 2T589 |
| KAMOKA | 8630161 |
| LUCAS | LRA01612, LRB00210 |
| MAGNETI MARELLI | 943309871010 |
| MEAT & DORIA | 5540442 |
| RIDEX | 4G0167, 4G0167R, 4G1464R |
| STELLOX | 06-10731-SX |
| TOYOTA | 2706002040, 2706002050, 2706015050, 2706015060, 2706015080, 2706015090, 2706015100, 2706015110, 2706015120, 2706015130, 2706015140, 2706015150, 2706016390, 2706072210, 2706072370, 270601508084, 270601509084 |
| VALEO | 437514 |
| WILSON | 90295209, 90295233, 90295236 |