Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264394142 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| ACAUTO | AC-JBA1178 |
| AS-PL | A6009 |
| ASHIKA | 002-T484 |
| BOSCH | 0 986 040 501 |
| BTS Turbo | G101452 |
| BV PSH | 195.521.070.415 |
| ERA | 209668A, 209668R |
| EUROTEC | 12060398 |
| GM | AG0323, AG0323RB, RTR8151 |
| HC-Cargo | F 032 111 518, F 032 132 082, F 032 132 084, F 032 135 138, F 032 135 737, F 032 135 837, F 032 136 357, F 032 137 664, F 032 138 973, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 140 462, F 032 230 671, F 032 232 790, F 032 233 888, F 032 B40 237 |
| HELLA | 8EL 012 426-621 |
| JAPANPARTS | ALT484 |
| JAPKO | 2T484 |
| LUCAS | LRA01452, LRB00337 |
| MAXGEAR | 55-0567 |
| MEAT & DORIA | 5540803 |
| RIDEX | 4G0159, 4G0159R |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2702011320, 2706011320, 2706055060, 270601132084 |
| VALEO | 439601, 440099 |