Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264077885 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-JBA0546 |
| AS-PL | A6078, A6187, A6833S, ARC6005 |
| ASHIKA | 002-T424 |
| BOSCH | 1 986 A02 391 |
| BTS Turbo | G101354, G105224, G106521 |
| ERA | 215715 |
| EUROTEC | 12060375, 12060376, 12060383 |
| GM | PRP631, RTR8051, RTR8064 |
| HC-Cargo | F 032 131 459, F 032 132 082, F 032 132 084, F 032 132 541, F 032 132 835, F 032 135 138, F 032 135 837, F 032 136 357, F 032 140 091, F 032 140 237, F 032 140 239, F 032 140 371, F 032 142 276, F 032 232 790, F 032 233 888, F 032 B40 237 |
| JAPANPARTS | ALT424 |
| JAPKO | 2T424 |
| LUCAS | LRA01177, LRA01269, LRA01429, LRA01446, LRA01555, LRA01562 |
| MEAT & DORIA | 52163 |
| STELLOX | 06-71644-SX |
| TOYOTA | 2706043050, 2706043060, 2706043062, 2706043090, 2706043110, 2706043120, 2706072010, 2706072050, 2706072060, 2706072061, 2706072062, 2706072070, 2706072071, 2706072090, 2706072100, 2706072101, 2706072120, 2706072121, 2706075080 |
| WILSON | 90295044, 90295046, 90295054, 90295247 |