Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264077861 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +25° |
| ACAUTO | AC-JBA0161 |
| AS-PL | A6101, A6119, A6353 |
| ASHIKA | 002-T424 |
| BOSCH | 0 986 035 501 |
| BTS Turbo | G101401 |
| BV PSH | 195.501.070.052, 195.501.070.415 |
| ERA | 211242R |
| EUROTEC | 12060059, 12060365, 12060366 |
| GM | RTR8051 |
| HC-Cargo | F 032 111 705, F 032 130 688, F 032 131 459, F 032 132 082, F 032 132 084, F 032 132 835, F 032 135 138, F 032 135 837, F 032 136 357, F 032 140 091, F 032 140 237, F 032 140 239, F 032 140 371, F 032 140 462, F 032 142 276, F 032 232 790, F 032 233 888, F 032 B40 237 |
| HONDA | CHA33 |
| JAPANPARTS | ALT424 |
| JAPKO | 2T424 |
| LUCAS | LRA01532, LRA02665, LRB00156 |
| RIDEX | 4G0729 |
| TOYOTA | 2706063020, 2706063021, 2706063030, 2706063031, 2706063080, 2706063081, 2706063082, 2706070050, 2706074010 |
| VALEO | 436536, 436537 |
| WILSON | 90295070 |