Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264470495 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 67mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −25° |
| 3RG | 90400 |
| A.B.S. | 43532 |
| ACAUTO | AC-JBA0130 |
| AE | V91137 |
| AIC | 53798 |
| AS-PL | A3412S, A6605S, A6621S |
| ASHIKA | 002-T374, 002-T414 |
| ATE | 13.0441-3506.2 |
| AUTOFREN SEINSA | D4104, D4115 |
| AUTOMEGA | 190069910 |
| BGA | V029316 |
| BOSCH | 0 986 032 591, 0 986 034 331 |
| BTS Turbo | G101213, G105577 |
| BV PSH | 195.004.050.415 |
| DAIHATSU | 2702013110000, 2702024061000, 2702024062000, 2702034051000 |
| ERA | 209484A |
| ESEN SKV | 91SKV138, 91SKV250 |
| EUROTEC | 12060328, 12060329, 12060337, 12060378 |
| FEBI BILSTEIN | 17392 |
| FRENKIT | 235001, 901266 |
| GM | SJAAX-9 |
| HC-Cargo | F 032 110 138, F 032 131 196, F 032 139 412, F 032 140 081, F 032 140 087, F 032 140 365, F 032 142 271, F 032 333 112 |
| JAPANPARTS | ALT374, ALT414 |
| JAPKO | 2T374, 2T414 |
| LUCAS | LRA00167, LRA00342, LRA00570, LRA00679 |
| MAHLE | 011 VE 30453 000 |
| MAXGEAR | 27-0441, 27-0486 |
| MEAT & DORIA | 5540813 |
| OSSCA | 05313, 28424, 56760, 57171 |
| RIDEX | 405R0156, 4G0471, 4G0471R, 4G0897, 4G0950, 4G1304 |
| SAAB | 45P2702038041 |
| STELLOX | 01-23078-SX, 04-99055-SX, 04-99076-SX |
| TOYOTA | 2702013013, 2702013021, 2702013060, 2702013070, 2702013080, 2702013110, 2702018010, 2702021011, 2702023010, 2702024030, 2702024031, 2702024050, 2702024060, 2702024061, 2702024062, 2702024063, 2702024070, 2702024080, 2702024081, 2702026030, 2702026080, 2702026100, 2702026110, 2702026111, 2702031043, 2702031080, 2702031110, 2702031111, 2702031120, 2702033030, 2702034010, 2702034011, 2702034012, 2702034020, 2702034021, 2702034050, 2702034051, 2702036080, 2702038020, 2702038021, 2702038031, 2702038040, 2702038041, 2702038120, 2702041010, 2702041013, 2702041040, 2702041041, 2702041051, 2702041061, 2702041071, 2702045010, 2702045011, 2702045012, 2702045040, 2702045041, 2702045050, 2702045051, 2702045061, 2702045070, 2702045080, 2702060021, 2702060022, 2702060031, 2702060032, 2702060033, 2702060070, 2702060071, 2702060072, 2702060073, 2702061023, 2702061033, 2702061110, 2706013020 |
| VALEO | 436526 |
| WILSON | 90295005, 90295007, 90295010, 90295011, 90295013, 90295014, 90295029, 90295073 |