Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264016655 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 30A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AE | V91148 |
| AS-PL | A6722S |
| ASHIKA | 002-I105, 003-S204 |
| BGA | V029107 |
| BOSCH | 0 986 035 491 |
| BTS Turbo | G102001, G102002 |
| BV PSH | 195.001.035.051, 195.001.035.340 |
| DAIHATSU | 2702087211, 2702022011000, 2702027011000, 2702087102000, 2702087103000, 2702087209000, 2702087210000, 2702087212000, 2702087214000, 2702087216000, 2702087508000, 2702087510000 |
| DANA | AN105 |
| ERA | 210109R |
| EUROTEC | 12031380, 12060018, 12060326, 12060459 |
| GM | SJAAX-9 |
| HC-Cargo | F 032 110 137, F 032 110 258, F 032 110 759, F 032 111 195, F 032 140 081, F 032 140 084, F 032 140 365 |
| HYSTER | 323813 |
| ISUZU | 5812001631 |
| JAPANPARTS | ALI105, MTS204 |
| JAPKO | 2I105, 3S204 |
| KUBOTA | 1525364011 |
| LUCAS | LRA00523, LRA01086, LRA02577 |
| MITSUBISHI | AQ2140C4 |
| OSSCA | 24766, 28424, 56021 |
| RIDEX | 4G0950 |
| STELLOX | 01-23085-SX |
| SUZUKI | 3140072010, 3140072011 |
| TOYOTA | 2702012011, 2702012012, 2702012030, 2702022010, 2702022011, 2702022012, 2702022013, 2702022020, 2702022021, 2702022022, 2702023011, 2702023012, 2702023013, 2702023020, 2702023021, 2702023022, 2702024010, 2702024020, 2702024021, 2702024090, 2702027011, 2702034040, 2702034041, 2702087102, 2702087103, 2702087201, 2702087209, 2702087210, 270201201284 |
| WILSON | 90295019, 90295063, 90295096 |