Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Language:
Starter, BV PSH 190.533.092.010
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
€80.38
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 4tk
Tarneks valmis 27.03.2026
The displayed delivery time is guaranteed until the timer expires. After the timer expires, the delivery date may be postponed by 1 working day. The final delivery promise depends on payment confirmation in the system. When paying by invoice, the delivery time may be extended if the payment is received or confirmed only on the next working day. Bank link payments are usually processed automatically, and the order proceeds to processing faster. This delivery logic applies only to auto spare parts. For other products, the standard delivery logic applies.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264081929 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74mm |
| Hammastehulk | 9 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +105° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 3,5mm |
| ACAUTO | AC-JBS1135 |
| AS-PL | S0020, S0020PR, S0020SR, S0471, S0471PR, S0471SR, S6249(DENSO), S6258S |
| ASHIKA | 003-T375 |
| BOSCH | 0 986 018 680 |
| BTS Turbo | S100294, S103159 |
| BV PSH | 190.533.092.340, 190.533.092.342 |
| DENSO | DSN950 |
| ERA | 220094, 220094A, 220094R, 220703R |
| EUROTEC | 11040607 |
| FEBI BILSTEIN | 193063 |
| GM | 2238, 4155D, 5465D, CL0392 |
| HC-Cargo | F 032 112 006, F 032 140 250, F 032 141 091, F 032 142 011, F 032 142 040, F 032 237 879, F 032 237 885, F 032 237 990, F 032 237 992 |
| HELLA | 8EA 011 610-631 |
| JAPANPARTS | MTT375 |
| JAPKO | 3T375 |
| JPN | 90E2002-JPN |
| LUCAS | LRS02099 |
| MAGNETI MARELLI | 063280077010, 063521101320, 063721135010, 943211351010 |
| MAXGEAR | 55-0846 |
| MEAT & DORIA | 46070, 46101, 47095, 5010077 |
| OSSCA | 25763 |
| RIDEX | 2S0015, 2S0015R, 2S0072, 2S0072P, 2S0072R |
| STELLOX | 06-10158-SX |
| TOYOTA | 281000G010, 281000G020, 281000G02084, 281000G021, 28100B020, 28100OG010, 28100OG020 |
| VALEO | 201067, 438440, 438441, 458514 |