Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Language:
Starter, BV PSH 190.524.102.050
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
€130.57
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk
Tarneks valmis 27.03.2026
The displayed delivery time is guaranteed until the timer expires. After the timer expires, the delivery date may be postponed by 1 working day. The final delivery promise depends on payment confirmation in the system. When paying by invoice, the delivery time may be extended if the payment is received or confirmed only on the next working day. Bank link payments are usually processed automatically, and the order proceeds to processing faster. This delivery logic applies only to auto spare parts. For other products, the standard delivery logic applies.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264007387 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74mm |
| Hammastehulk | 10 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +105° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 2,5mm |
| ACAUTO | AC-CBS1500, AC-JBS0902 |
| AS-PL | S6213S, S6348S |
| ASHIKA | 003-T222, 003-T344 |
| BOSCH | 1 986 S01 194 |
| BTS Turbo | S101922 |
| BV PSH | 190.524.102.265, 190.524.102.340, 190.524.102.415 |
| CITROËN/PEUGEOT | 9622809362 |
| DENSO | DSN928 |
| ERA | 220994A, 220994R, ZN9678 |
| EUROTEC | 11040260, 11040821 |
| GM | E8162, SG0993, SG0993RB |
| HC-Cargo | F 032 114 240, F 032 131 837, F 032 136 374, F 032 136 896, F 032 138 419, F 032 139 046, F 032 139 653, F 032 140 222, F 032 140 223, F 032 140 272, F 032 140 362, F 032 140 396, F 032 142 282, F 032 230 857, F 032 333 102 |
| JAPANPARTS | MTT222, MTT344 |
| JAPKO | 3T222, 3T344 |
| LUCAS | LRS01528, LRS02087, LRT00127 |
| MAGNETI MARELLI | 063280052010 |
| MEAT & DORIA | 47055, 47071, 5040063, 5040218 |
| RIDEX | 2S0421, 2S0421R |
| STELLOX | 06-10196-SX, 06-10237-SX |
| TOYOTA | 2810064130, 2810064200, 2810064300 |
| VALEO | 458315, 458328 |