Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264184415 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −20° |
| ACAUTO | AC-CBA5600 |
| AS-PL | A5073, A5082 |
| ASHIKA | AL-220JM |
| BTS Turbo | G102798, G103306 |
| BV PSH | 051.000.220.810, 052.000.696.136, 185.602.100.340 |
| DOLZ | AFC216 |
| ERA | 210906, 210906A, 210959, 210959A, 210959R, 218029, 231075, ZN5724 |
| EUROTEC | 12060878, 12060925 |
| GM | AG1057, AG1057RB, P0176 |
| HC-Cargo | F 032 114 207, F 032 114 533, F 032 140 093, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 235 877 |
| JAPANPARTS | AL-220JM |
| JAPKO | AL-220JM |
| LUCAS | LRA03173, LRA03248 |
| MEAT & DORIA | 45230, 5535167 |
| MITSUBISHI | A003TN2581, A003TN2581A, A003TN2581AM, A003TN2581AZC, A003TN2581B, A003TN2581C, A003TN2581ZC, A3TN2581, A3TN2581A, A3TN2581AM, A3TN2581AZC, A3TN2581B, A3TN2581C, A3TN2581ZC |
| RIDEX | 4G0538, 4G1694R |
| STELLOX | 06-10726-SX |
| SUZUKI | 3140084A00, 3140084A00000, 3140084A01, 3140084A10, 3140084A11, 3140084A12, 3140084A12000, 3140084A13 |
| Schaeffler INA | 535 0233 10 |