Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264016303 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 75A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA1943 |
| AS-PL | A5052, A5052PR, A5052SR, A6774S |
| ASHIKA | 002-Z434 |
| BOSCH | 0 986 081 950, 1 986 A01 486, 1 986 AE0 562 |
| BTS Turbo | G103409, G106939 |
| BV PSH | 052.000.697.136, 052.000.697.137, 185.535.075.340 |
| ERA | 209367A, 209367R, 211056A, 211056R, 215552, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060948 |
| FEBI BILSTEIN | 193199 |
| HC-Cargo | F 032 114 245, F 032 132 080, F 032 133 093, F 032 133 704, F 032 133 705, F 032 138 603, F 032 140 087, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 235 279, F 032 236 842, F 032 331 964, F 032 331 965, F 032 333 112, F 032 B30 731, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 015 630-591 |
| JAPANPARTS | ALZ434 |
| JAPKO | 2Z434 |
| KAMOKA | 8630119 |
| LUCAS | LRA01739, LRA02954 |
| MAGNETI MARELLI | 063731943010 |
| MEAT & DORIA | 5535885 |
| MITSUBISHI | A005TB0891, A005TB0891ZE, A005TB1291, A005TB1291AE, A005TB1291AM, A005TB1291ZE, A5TB0891, A5TB0891ZE, A5TB1291, A5TB1291AE, A5TB1291AM, A5TB1291ZE |
| RIDEX | 4G0089, 4G0089P, 4G0089R, 4G0534 |
| STELLOX | 06-10892-SX |
| SUZUKI | 3140062J00, 3140084E00, 3140084E01, 3140084E02, 3140084E01000, 3140084E02000 |
| VALEO | 440910, 443121 |