Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264134458 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 95A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 62mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| AS-PL | A6402S |
| BTS Turbo | G101576 |
| LUCAS | LRA04234 |
| RIDEX | 4G0735 |
| SUZUKI | 3140052D00, 3140085D00 |
| VALEO | 444647 |
| WILSON | 90295601 |