Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264394920 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA6050 |
| AS-PL | A5387S |
| BTS Turbo | G103426, G106951 |
| BV PSH | 052.000.734.206, 185.522.080.415 |
| ERA | 211015A, 211015R |
| EUROTEC | 12061114 |
| HC-Cargo | F 032 116 439 |
| HELLA | 8EL 015 659-151 |
| LUCAS | LRA03690 |
| MAGNETI MARELLI | 063736439010 |
| MITSUBISHI | A005TG1991, A005TG1991A, A005TG1991B, A005TG1991ZE, A5TG1991, A5TG1991A, A5TG1991B, A5TG1991ZE |
| RIDEX | 4G1529, 4G1529R |
| SUZUKI | 3140085L0, 3140085L00, 3140085L02, 3140085L03 |
| VALEO | 445123 |