Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264359134 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 75A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| 3RG | 30401 |
| ACAUTO | AC-CBA2026 |
| AS-PL | A5049, A5049PR |
| ASHIKA | AL-159JM |
| BOSCH | 0 986 082 830 |
| BTS Turbo | G103410 |
| ERA | 209353A, 209353R, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060998 |
| FEBI BILSTEIN | 193230 |
| GENERAL MOTORS | 93194153, 95599820 |
| HC-Cargo | F 032 114 247, F 032 132 080, F 032 133 704, F 032 133 705, F 032 140 087, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 331 554, F 032 331 964, F 032 331 965, F 032 333 112, F 032 B30 731 |
| HELLA | 8EL 011 713-451 |
| JAPANPARTS | AL-159JM |
| JAPKO | AL-159JM |
| KAMOKA | 8620522 |
| LUCAS | LRA03462 |
| MEAT & DORIA | 25565, 5535461 |
| METZGER AUTOTEILE | 2324185 |
| MITSUBISHI | A005TB1292, A005TB1292AE, A005TB1292AM, A005TB2292, A005TB2292AE, A005TB2292AM, A005TB2292BE, A005TB2292ZE, A5TB1292, A5TB1292AE, A5TB1292AM, A5TB2292, A5TB2292AE, A5TB2292AM, A5TB2292BE, A5TB2292ZE |
| OPEL | 4709920, 95512967 |
| RIDEX | 4G0520R, 4G1329, 4G1329R |
| STELLOX | 06-11063-SX |
| SUZUKI | 3140055L00, 3140055L01, 3140055L02, 3140055L02000, 3140084E10, 3140084E11, 3140084E12, 3140084E10000, 3140084E12000 |
| VALEO | 200287, 440897, 443131, 446543 |