Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264345571 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 75A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| AS-PL | A5191, A5267 |
| BTS Turbo | G103425 |
| EUROTEC | 12061080 |
| HC-Cargo | F 032 116 292 |
| LUCAS | LRA03890 |
| MITSUBISHI | A005TG1891, A005TG1891A, A5TG1891, A5TG1891A |
| SUZUKI | 3140078K10, 3140078K12 |