Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264138524 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 60A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA5744 |
| AS-PL | A4097 |
| ASHIKA | 002-Z441 |
| BTS Turbo | G102431, G106461 |
| EUROTEC | 12060976 |
| HC-Cargo | F 032 114 894 |
| JAPANPARTS | ALZ441 |
| JAPKO | 2Z441 |
| LUCAS | LRA02330 |
| MEAT & DORIA | 5530952 |
| SUZUKI | 3140080E10, 3140083E10, 31400T83E10002 |