Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264150403 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA2004 |
| AS-PL | A5080, A6417S, A6731(DENSO) |
| BOSCH | 0 986 086 890, 1 986 A00 031 |
| BTS Turbo | G102894, G103415, G106943 |
| BV PSH | 052.000.734.206, 185.515.080.370, 185.515.080.415 |
| CITROËN/PEUGEOT | 6455SP |
| ERA | 209500A, 209500R |
| EUROTEC | 12060995 |
| HC-Cargo | F 032 114 881, F 032 132 080, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 235 892, F 032 331 554, F 032 333 119, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 015 659-151 |
| LUCAS | LRA02957 |
| MAGNETI MARELLI | 063732004010 |
| MEAT & DORIA | 5535457 |
| MITSUBISHI | A005TG0291, A005TG0291C, A5TG0291 |
| RIDEX | 4G0663, 4G0663R |
| STELLOX | 06-10457-SX |
| SUZUKI | 3140065J10, 3140065J12, 31400H55L00 |
| VALEO | 443154 |