Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264124152 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 85A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 59mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-JBA1356 |
| AS-PL | A6185 |
| ASHIKA | 002-Z437 |
| BOSCH | 0 986 045 781 |
| BTS Turbo | G101538, G105465 |
| BV PSH | 185.512.085.051 |
| CHANGAN | 3140056K00 |
| DENSO | DAN1006 |
| ERA | 209488A |
| EUROTEC | 12060745 |
| HC-Cargo | F 032 111 950, F 032 133 672, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 139 268, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 232 790, F 032 237 663, F 032 B40 237 |
| JAPANPARTS | ALZ437 |
| JAPKO | 2Z437 |
| LUCAS | LRA02037, LRA02058 |
| MAGNETI MARELLI | 063377529010 |
| MEAT & DORIA | 5540841 |
| RIDEX | 4G0735 |
| SUZUKI | 3140052D10, 3140052D10000, 3140052D10REM, 3140052D11000, 3140077E10, 3140077E11, 3140077E12, 3140077E10000, 3140077E11000, 3140077E12000 |
| VALEO | 444566 |
| WILSON | 90295388, 90295746 |