Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264377671 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| 3RG | 30401 |
| ACAUTO | AC-CBA2026, AC-JBA1293 |
| AS-PL | A5049, A5049PR, A6606S, A6774S |
| ASHIKA | 002-Z440, AL-159JM |
| BOSCH | 0 986 082 830, 1 986 A02 347 |
| BTS Turbo | G101587, G103393, G105220 |
| BV PSH | 052.000.697.136, 052.000.697.137, 053.000.197.136, 053.000.665.206, 185.509.070.050, 185.509.070.341, 185.509.070.415 |
| ERA | 210888A, 215552, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060470, 12060998 |
| GENERAL MOTORS | 30020754, 30026055 |
| HC-Cargo | F 032 111 779, F 032 114 247, F 032 132 080, F 032 132 084, F 032 133 093, F 032 133 704, F 032 133 705, F 032 136 357, F 032 138 603, F 032 139 268, F 032 140 084, F 032 140 091, F 032 140 093, F 032 140 371, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 276, F 032 142 317, F 032 231 236, F 032 231 266, F 032 232 790, F 032 235 063, F 032 235 279, F 032 331 554, F 032 331 965, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 011 711-101, 8EL 011 713-451 |
| JAPANPARTS | AL-159JM, ALZ440 |
| JAPKO | 2Z440, AL-159JM |
| KAMOKA | 8630119 |
| LUCAS | LRA01896 |
| MAGNETI MARELLI | 063732026010 |
| MEAT & DORIA | 25565, 5535461, 5540218 |
| METZGER AUTOTEILE | 2324185 |
| MITSUBISHI | A005TA4291, A005TA4291AC, A005TA4291BC, A005TA4291ZC, A5TA4291, A5TA4291AC, A5TA4291BC, A5TA4291ZC |
| OSSCA | 09385 |
| RIDEX | 4G0089, 4G0089P, 4G0089R, 4G0520R, 4G1329, 4G1329R |
| STELLOX | 06-11063-SX |
| SUZUKI | 3140059J00, 3140065D00, 3140065D01, 3140065D02, 3140080610, 3140077E020, 3140077E021, 3140077E22, 3140077E23, 3140077E24, 3140077E24000, 3140077E25000 |
| WILSON | 90273231, 90295488 |