Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264091010 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA5368, AC-JBA0682 |
| AS-PL | A5150, A5447S, A5451S, A6092, A6607S |
| ASHIKA | 002-Z413, 002-Z417, 002-Z433 |
| BOSCH | 0 986 037 561, 0 986 038 151 |
| BTS Turbo | G103388 |
| BV PSH | 052.000.128.136, 052.001.084.036, 052.001.084.136, 053.000.038.136, 053.000.044.136, 053.000.276.136, 053.000.537.136, 185.505.050.340, 185.505.050.415 |
| CITROËN/PEUGEOT | 96058486, 96069102 |
| ERA | 209508A, 210048, 210048A, 210048R, 214006, 215531, 218005, 218029, 218040, 231057, 231075, 231076 |
| EUROTEC | 12060464, 12060467 |
| GENERAL MOTORS | 30002523, 30006109, 30012950, 30016321 |
| GM | AG0937, AG0937RB, RTR8111 |
| HC-Cargo | F 032 110 967, F 032 111 279, F 032 132 080, F 032 132 084, F 032 132 540, F 032 132 860, F 032 133 257, F 032 133 409, F 032 140 091, F 032 140 093, F 032 140 234, F 032 140 371, F 032 140 419, F 032 140 420, F 032 140 441, F 032 140 461, F 032 140 576, F 032 140 817, F 032 142 276, F 032 142 317 |
| HELLA | 8EL 011 711-411, 8EL 011 711-431 |
| JAPANPARTS | ALZ413, ALZ417, ALZ433 |
| JAPKO | 2Z413, 2Z417, 2Z433 |
| LUCAS | LRA02663, LRA02668, LRA02719, LRB00125 |
| MEAT & DORIA | 5535129 |
| MITSUBISHI | A001T01791, A001T02991, A001T03191, A001T03191ZC, A001T03195, A001T03195ZC, A001T04495, A005T07091, A005T07091A, A005T07091ZC, A005T07092, A005TA0791, A005TA0791ZC, A005TA0792, A007T00171, A007T00191, A007T00492, A007T00591, A007T00598, A007T01991, A007T02491, A007T02491A, A007T02591, A007T02691, A1T01791, A1T02991, A1T03191, A1T03191ZC, A1T03195, A1T03195ZC, A1T04495, A5T07091, A5T07091A, A5T07091ZC, A5T07092, A5TA0791, A5TA0791ZC, A5TA0792, A7T00171, A7T00191, A7T00492, A7T00591, A7T00598, A7T01991, A7T02491, A7T02491A, A7T02591, A7T02691 |
| OSSCA | 09388 |
| RIDEX | 4G0174, 4G0848, 4G0849, 4G1285 |
| STELLOX | 17-00282-SX |
| SUZUKI | 3140050G10, 3140060A00, 3140060A10, 3140060A10000, 3140060A11, 3140060A11000, 3140060A12000, 3140060A13000, 3140060A20, 3140060A21, 3140060AC0, 3140060AC1, 3140060B30, 3140060B31, 3140060B50, 3140060E10, 3140060E11, 3140063BD1, 3140063BD2, 3140063BD3, 3140070F6, 3140070F60, 3140071C10, 3140071C10000, 3140071C20, 3140071C20000, 3140071C30, 3140085320, 3140086520, 3140086521, 31400M70F60 |
| VALEO | 437638, 444458 |
| WILSON | 90273100, 90273160 |