Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264153183 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA5368, AC-JBA0188 |
| AS-PL | A5150, A5451S, A6092, A6607S |
| ASHIKA | 002-Z413, 002-Z416, 002-Z417 |
| BOSCH | 0 986 037 561 |
| BTS Turbo | G101467 |
| ERA | 209508A, 210048, 210048A, 210048R |
| EUROTEC | 12060464, 12060467 |
| GENERAL MOTORS | 96030337, 96060337 |
| HC-Cargo | F 032 110 967, F 032 132 084, F 032 132 540, F 032 132 860, F 032 140 371, F 032 140 441, F 032 140 461 |
| HELLA | 8EL 011 711-431 |
| JAPANPARTS | ALZ413, ALZ416, ALZ417 |
| JAPKO | 2Z413, 2Z416, 2Z417 |
| LUCAS | LRA00549, LRA02663, LRB00125, LRB00275 |
| MEAT & DORIA | 52284, 5535129, 5540840 |
| OSSCA | 09388 |
| RIDEX | 4G0174, 4G0848, 4G0849, 4G1285 |
| SUZUKI | 3140060B01, 3140060B10, 3140060B11, 3140060B11000, 3140060B4, 3140060B40, 3140060V40, 3140071C50, 3140080E00, 3140060840, 3140060A11NR |
| WILSON | 90295091, 90295285 |