Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264090815 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA5368 |
| AS-PL | A6092 |
| ASHIKA | 002-Z413 |
| BOSCH | 0 986 037 561 |
| BTS Turbo | G101357 |
| ERA | 209508A |
| EUROTEC | 12060467 |
| HC-Cargo | F 032 110 967 |
| HELLA | 8EL 011 711-431 |
| JAPANPARTS | ALZ413 |
| JAPKO | 2Z413 |
| LUCAS | LRA02663 |
| MEAT & DORIA | 5540839 |
| OSSCA | 09388 |
| RIDEX | 4G0205, 4G0205R, 4G0848, 4G0849 |
| SUZUKI | 3140060A84, 3140086510 |
| VALEO | 444458 |