Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264292769 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,8kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 64,8mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +150° |
| Pöördesuund | Keeramine vastupäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 28mm |
| AS-PL | S5424S, S6372S |
| BTS Turbo | S101981 |
| BV PSH | 180.504.082.340 |
| ERA | 221077A |
| EUROTEC | 11040732 |
| HC-Cargo | F 032 114 773 |
| JPN | 90E8000-JPN |
| LUCAS | LRS01311, LRS01731 |
| RIDEX | 2S0262, 2S0262R |
| SUZUKI | 3110060B52, 3110077A00 |
| VALEO | 458318 |