Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264044085 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,2kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 74,9mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +45° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 6mm |
| ACAUTO | AC-JBS1092 |
| AS-PL | S5040, S5123, S5424S |
| ASHIKA | 003-Z212, 003-Z252 |
| BOSCH | 0 986 016 451, 0 986 017 571 |
| BTS Turbo | S103674, S105850 |
| BV PSH | 054.000.025.136, 054.000.408.136, 062.000.054.136, 062.000.254.136, 062.000.255.136, 180.501.082.131 |
| ERA | 218032, 220194A, 220194R, 220196A, 232001, 232002, 232056, 232070, 233001, 233009, 233010, ZM697, ZM69796, ZM697C, ZN0450, ZN0595 |
| EUROTEC | 11040296, 11040303 |
| FEBI BILSTEIN | 193426 |
| HC-Cargo | F 032 111 310, F 032 132 005, F 032 132 011, F 032 133 288, F 032 133 341, F 032 133 342, F 032 133 463, F 032 134 736, F 032 135 341, F 032 135 467, F 032 135 468, F 032 135 832, F 032 136 334, F 032 136 895, F 032 136 947, F 032 137 929, F 032 139 323, F 032 140 156, F 032 140 222, F 032 140 297, F 032 140 319, F 032 140 349, F 032 140 429, F 032 140 555, F 032 140 559, F 032 140 560, F 032 140 731, F 032 140 921, F 032 140 966, F 032 141 025, F 032 141 037, F 032 141 145, F 032 230 499, F 032 231 471, F 032 233 867, F 032 234 974, F 032 236 914 |
| HELLA | 8EA 011 610-831 |
| JAPANPARTS | MTZ212, MTZ252 |
| JAPKO | 3Z212, 3Z252 |
| JPN | 90E8000-JPN |
| KAMOKA | 8640134, 8650028 |
| LUCAS | LRS00722, LRS01311, LRS02026 |
| MEAT & DORIA | 46027, 5035197, 5035748 |
| MITSUBISHI | M000T86481, M001T70281, M001T70281ZC, M001T70283, M001T70283G, M001T70283ZC, M001T75281, M001T75283, M001T87081, M003T33871, M0T86481, M1T70281, M1T70281ZC, M1T70283, M1T70283G, M1T70283ZC, M1T75281, M1T75283, M1T87081, M3T33871 |
| RIDEX | 2S0156, 2S0156R, 2S0262, 2S0262R |
| STELLOX | 06-10048-SX |
| SUZUKI | 3110064B11, 3110064B12, 3110064B12000, 3110064B13, 3110064B13000, 3110083E0, 3110082050, 3110082641, 3110086030, 3110086031, 3110086032, 3110086033, 31100860D2 |
| VALEO | 438459, 455600, 458319, 458477 |
| WILSON | 91273155, 91273200, 91273366 |