Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264161980 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 1,4kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 69mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +50° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 27,5mm |
| AS-PL | S5228, S5502(MITSUBISHI) |
| BTS Turbo | S103366, S103599 |
| BV PSH | 054.000.025.136, 062.000.285.136, 062.000.296.136, 180.016.082.371 |
| ERA | 221312A, 221312R |
| EUROTEC | 11040867 |
| HC-Cargo | F 032 116 771 |
| KAMOKA | 8610410 |
| LUCAS | LRS03850 |
| MEAT & DORIA | 5035785 |
| MITSUBISHI | M000T23171, M000T23171AM, M000T23173, M000T23173AM, M000T23174, M0T23171, M0T23171AM, M0T23173, M0T23173AM, M0T23174, M0T23174AM |
| OSSCA | 56031 |
| STELLOX | 06-10319-SX |
| SUZUKI | 3110078K0, 3110078K00 |
| VALEO | 446511, 460238 |