Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264031887 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Starterivõimsus [kW] | 0,9kW |
| Ääriku läbimõõt [mm] | 66,1mm |
| Hammastehulk | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +75° |
| Pöördesuund | Keeramine päripäeva |
| süsteem-põhipositsioon (mm) | 4,5mm |
| ACAUTO | AC-JBS0380 |
| AS-PL | S5016, S5016SR, S5484S |
| ASHIKA | 003-Z213, MT-147JM |
| BOSCH | 0 986 014 350, 1 986 S00 909, 1 986 SE2 153, 1 986 SE2 159, 1 986 SE2 279, 1 986 SE2 348 |
| BTS Turbo | S103869 |
| BV PSH | 054.000.025.136, 062.000.254.136 |
| ERA | 220017A, 220017R, 227383, 232070, 233001, ZM491, ZM697, ZM69796, ZM697C, ZN0450, ZN0871 |
| EUROTEC | 11040201, 11040298 |
| GM | 1678, SG1025, SG1025RB |
| HC-Cargo | F 032 110 394, F 032 116 629, F 032 132 005, F 032 133 288, F 032 133 463, F 032 134 736, F 032 135 467, F 032 140 349, F 032 140 429, F 032 140 555, F 032 233 867 |
| HELLA | 8EA 011 611-141 |
| HITACHI | S23760 |
| JAPANPARTS | MT-147JM, MTZ213 |
| JAPKO | 3Z213, MT-147JM |
| JPN | 90E8003-JPN |
| KAMOKA | 8640013, 8640134, 8650028 |
| LUCAS | LRS00605 |
| MAGNETI MARELLI | 063720380010, 943251917010 |
| MAZDA | 1A5118400 |
| MEAT & DORIA | 46011, 46027, 46074, 47102, 47144, 5035049 |
| MITSUBISHI | M003T24782, M003T31471, M003T34781, M003T34782, M003T34782B, M003T38981, M003T38982, M003T41781, M003T48481, M3T24782, M3T31471, M3T34781, M3T34782, M3T34782B, M3T38981, M3T38982, M3T41781, M3T48481 |
| OSSCA | 09391 |
| RIDEX | 2S0031, 2S0031R, 2S0097 |
| STELLOX | 06-10354-SX |
| SUBARU | 429917400 |
| SUZUKI | 3100083021, 3110060A21, 3110060AB2, 3110060AC2, 3110082021, 3110083010, 3110083010L, 3110083011, 3110083020, 3110083021, 3110083030, 3110083031, 3110083421, 3110083032000, 3110085C00, 3110093031, 31100A83010, 31100A83031 |
| VALEO | 201133, 460485 |
| WILSON | 91273080, 91273084, 91273102 |