Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264460984 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| AS-PL | A5392S |
| BTS Turbo | G103209 |
| BV PSH | 051.000.150.810, 051.000.375.810, 175.525.150.346 |
| DOLZ | AFC202 |
| HELLA | 9XU 358 039-051 |
| KAMOKA | 8620266, 8620300 |
| LUCAS | LRA03754, LRA04644 |
| MEYLE | 34-14 053 1000 |
| MITSUBISHI | A002TX2381, A002TX2381A, A002TX2381B, A002TX2382, A002TX2382A, A2TX2381, A2TX2381A, A2TX2381B, A2TX2382, A2TX2382A |
| RIDEX | 1390F0034, 4G1423 |
| SUBARU | 23700AA730, 23700AA731, 23700AA732, 23700AA941 |
| Schaeffler INA | 535 0167 10, 535 0312 10 |