Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264645435 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 170A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| AS-PL | A5349 |
| BTS Turbo | G103328 |
| BV PSH | 051.000.150.810, 052.001.369.370, 175.520.170.340, 175.520.170.346 |
| DOLZ | AFC202 |
| ERA | 211237R |
| EUROTEC | 12061126 |
| HELLA | 9XU 358 039-051 |
| LUCAS | LRA04055 |
| MEYLE | 34-14 053 1000 |
| MITSUBISHI | A003TX0781, A003TX0781A, A3TX0781, A3TX0781A |
| SUBARU | 237000AA660, 23700AA660, 23700AA661 |
| Schaeffler INA | 535 0167 10 |