Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264363834 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 110A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| ACAUTO | AC-CBA2084 |
| AS-PL | A5060, A5192 |
| BOSCH | 1 986 A02 131 |
| BTS Turbo | G103266 |
| BV PSH | 052.000.687.136, 052.000.687.370 |
| HC-Cargo | F 032 115 453, F 032 132 080, F 032 140 087, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 332 500, F 032 332 501 |
| LUCAS | LRA02909 |
| MITSUBISHI | A003TG0591, A003TG0591AM, A3TG0591, A3TG0591AM |
| RIDEX | 4G1295 |
| SUBARU | 23300AA510, 23700AA510 |
| VALEO | 444688 |