Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264347018 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 170A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| AS-PL | A5349, A5422S |
| BTS Turbo | G103327 |
| BV PSH | 051.000.150.810, 052.001.369.370, 175.517.170.340, 175.517.170.346 |
| DOLZ | AFC202 |
| ERA | ZN5610 |
| HELLA | 9XU 358 039-051 |
| LUCAS | LRA04219 |
| MEAT & DORIA | 45197 |
| MEYLE | 34-14 053 1000 |
| MITSUBISHI | A003TX0581, A3TX0581 |
| RIDEX | 4G1343, 4G1343R |
| SUBARU | 23700AA640 |
| Schaeffler INA | 535 0167 10 |