Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264203383 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 110A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| AS-PL | A5204 |
| BTS Turbo | G103277 |
| BV PSH | 051.000.150.810 |
| DOLZ | AFC202 |
| EUROTEC | 12061068 |
| HELLA | 9XU 358 039-051 |
| LUCAS | LRA04080 |
| MEYLE | 34-14 053 1000 |
| MITSUBISHI | A003TG4381, A3TG4381 |
| SUBARU | 23700AA590 |
| Schaeffler INA | 535 0167 10 |