Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264123650 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 180° |
| ACAUTO | AC-CBA2083 |
| AS-PL | A5074 |
| BOSCH | 1 986 S01 836 |
| BTS Turbo | G103170, G106784 |
| BV PSH | 052.000.687.136, 052.000.687.370, 175.510.080.340, 175.510.080.415 |
| ERA | 209355A, 209355R, 214006, 216330, 218025, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12060776 |
| GM | AG0429, AG0429RB, AG0864, AG0864RB |
| HC-Cargo | F 032 114 214, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 135 270, F 032 135 952, F 032 140 087, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 235 897, F 032 333 112, F 032 B30 731, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| KAMOKA | 8630120 |
| LUCAS | LRA02102 |
| MITSUBISHI | A002TB3091, A002TB3091AM, A002TB5391, A002TB6991, A002TB6991AM, A002TG0391, A002TG0391A, A002TG0391AM, A002TG3091, A2TB3091, A2TB3091AM, A2TB5391, A2TB6991, A2TB6991AM, A2TG0391, A2TG0391A, A2TG0391AM, A2TG3091 |
| RIDEX | 4G0268, 4G0268R, 4G1406, 4G1406R |
| SUBARU | 23700AA380, 23700AA420, 23700AA450, 23700AA540, 23700AA541, 23700AA690, 23700AA691 |
| VALEO | 444678 |